jimky-betonove.cz

Betonový sklep s klenbou
300 x 240 x 250 cm

Ideální pro malé domácnosti nebo jako doplňkový sklep. Tento kompaktní prefabrikovaný betonový sklep nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin, vína, nebo jako úložný prostor pro nářadí. Ideální pro ty, kteří potřebují efektivně využít omezený prostor.

betonovy-sklep-s-klenbou-v1
Montáž – ZDARMA
Cena (bez DPH) – 60 000 Kč

Výhody sklepů s klenbou

Naše prefabrikované sklepy s klenbou přinášejí kombinaci dlouhodobé trvanlivosti, efektivní izolace a estetického vzhledu. Díky vysoce kvalitnímu betonu a pečlivé konstrukční technice se naše sklepy vyznačují výjimečnou odolností proti povětrnostním vlivům a škůdcům.

Klenutá konstrukce zajišťuje přirozenou termální izolaci, udržující stabilní teplotu uvnitř sklepa po celý rok. Navíc, s jejich klasickým a elegantním designem, tyto sklepy nejen zvýší funkčnost vašeho pozemku, ale i jeho vizuální atraktivitu.

Jak zvolit rozměr betonového sklepa?

Volba správného rozměru betonového sklepa je klíčová pro maximální využití prostoru a efektivitu. Při výběru rozměru mějte na paměti následující:

 1. Účel sklepa: Rozmyslete si, k čemu bude sklep sloužit. Pro skladování vína můžete potřebovat menší prostor než pro skladování zahradního nářadí nebo potravin.
 2. Dostupný prostor: Změřte prostor, který máte k dispozici. Ujistěte se, že sklep se vejde a zároveň zůstane dostatek místa pro přístup a obklopení sklepa.
 3. Budoucí potřeby: Uvažujte o možných budoucích potřebách. Možná budete chtít sklep rozšířit nebo použít pro jiné účely v budoucnu.

Pro více rad a tipů na výběr ideálního rozměru sklepa, čtěte náš článek: Jak určit ideální velikost sklepa

Objednejte si sklep ihned

  Contact Title
  Napište nám info@jimky-betonove.cz

  Contact Title
  Zavolejte nám +420 720 626 235
  +420 720 127 710

  Doprava do Prahy do 2-3 dnů. Montáž je zdarma.

  Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám ještě dnes!

  720 626 235

  CERTIFIKACE EU

  Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzuje Certifikát EÚ (CE).