jimky-betonove.cz

Prefabrikované betonové montážní jámy

Shánít montážní jámu do své domácí dílny? Vybavujete si autoservis? Nezapomeňte na autokanál - montážní jámu. Nejjednodušší je si pořídit prefabrikovanou jámu z vysoce kvalitního betonu. Během několika dnů získáte pomocníka, který vám usnadní hodiny práce.

U nás najdete montážní jámy ve čtyřech velikostech, všechny se však mohou pyšnit certifikovanými materiály a zpracováním nejvyšší jakosti.

Ba co více - jámu vám dodáme do 3 dnů od objednávky. Po celé ČR. Instalace je samozřejmě v ceně. Ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme s výběrem a odpovíme na vaše dotazy.

montazni-jama

Jak na montážní jámu ve 3 krocích

 1. Vyplňte objednací formulář nebo nám zavolejte. Veškeré výrobky pochází z naší produkce. Dovážíme do celé EU, v rámci ČR dostanete svou jámu do 3 dnů.

   

 2. Usnadněte osazení. Jáma potřebuje výkop vysypaný štěrkem o rozměrech o 50 cm větší než je ona samotná.

   

 3. Instalaci montážní jámy nechte na nás. Pomůžeme si hydraulickou rukou, následně se postaráme o zasypání jámy a dodatečné prvky, které budete milovat – schůdky nebo reflexní pruhy.

Ceny montážních jam

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. 
Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Jak vybrat optimální velikost betonové jámy?

Stanovení ideální velikosti montážní jámy je esenciální pro produktivní a zabezpečenou činnost. Aspekty jako charakteristika projektu, dodržování bezpečnostních předpisů a možné budoucí potřeby významně určují, jaké rozměry byste měli preferovat. Abyste neměli problémy s hledáním, připravili jsme pro vás detailní materiál, který vás nasměruje k výběru vhodné velikosti montážní jámy – klikněte ZDE. S naším návodem dokážete učinit fundované rozhodnutí, zvyšující účinnost a přínos vašeho podnikání.

Detailní rozměry jam

Objednejte si montážní jámu ihned

  Contact Title
  Napište nám info@jimky-betonove.cz

  Contact Title
  Zavolejte nám +420 720 626 235
  +420 720 127 710

  Doprava do Prahy do 2-3 dnů. Montáž je zdarma.

  Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám ještě dnes!

  720 626 235

  CERTIFIKACE EU

  Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzuje Certifikát EÚ (CE).