jimky-betonove.cz

Betonový sklep s klenbou
340 x 240 x 255 cm

Ideální pro ty, kdo hledají ještě větší flexibilitu. S mírně vyšším stropem než standard, tento sklep poskytuje dostatek místa pro uskladnění velkých předmětů a je ideální pro různé druhy skladování.

betonovy-sklep-s-klenbou-v4
Montáž – ZDARMA
Cena (bez DPH) – 64 000 Kč

Výhody sklepů s klenbou

Naše prefabrikované sklepy s klenbou přinášejí kombinaci dlouhodobé trvanlivosti, efektivní izolace a estetického vzhledu. Díky vysoce kvalitnímu betonu a pečlivé konstrukční technice se naše sklepy vyznačují výjimečnou odolností proti povětrnostním vlivům a škůdcům.

Klenutá konstrukce zajišťuje přirozenou termální izolaci, udržující stabilní teplotu uvnitř sklepa po celý rok. Navíc, s jejich klasickým a elegantním designem, tyto sklepy nejen zvýší funkčnost vašeho pozemku, ale i jeho vizuální atraktivitu.

Jak zvolit rozměr betonového sklepa?

Volba správného rozměru betonového sklepa je klíčová pro maximální využití prostoru a efektivitu. Při výběru rozměru mějte na paměti následující:

 1. Účel sklepa: Rozmyslete si, k čemu bude sklep sloužit. Pro skladování vína můžete potřebovat menší prostor než pro skladování zahradního nářadí nebo potravin.
 2. Dostupný prostor: Změřte prostor, který máte k dispozici. Ujistěte se, že sklep se vejde a zároveň zůstane dostatek místa pro přístup a obklopení sklepa.
 3. Budoucí potřeby: Uvažujte o možných budoucích potřebách. Možná budete chtít sklep rozšířit nebo použít pro jiné účely v budoucnu.

Pro více rad a tipů na výběr ideálního rozměru sklepa, čtěte náš článek: Jak určit ideální velikost sklepa

Objednejte si sklep ihned

  Contact Title
  Napište nám info@jimky-betonove.cz

  Contact Title
  Zavolejte nám +420 720 626 235
  +420 720 127 710

  Doprava do Prahy do 2-3 dnů. Montáž je zdarma.

  Máte nějaký dotaz? Zavolejte nám ještě dnes!

  720 626 235

  CERTIFIKACE EU

  Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzuje Certifikát EÚ (CE).